KURUMSAL KİMLİK

Hastalara ve diğer işletmelere gönderdiğiniz belgeler, uygulamanızın uzantısıdır ve olumlu bir izlenim yansıtmalıdır. Medikal Web Uzmanları’nda, markalı belgelerinizin ve üst bilgilerinizin güvenilirliğinizi artırmasını, tanınmayı güçlendirmesini ve kalıcı bir izlenim yaratmasını sağlamalıdır.

Medikal Web alanında, hekimlerin hedeflerine ulaşmalarına, akılda kalıcı bir marka kimliği oluşturmalarına ve hastalara hitap etmelerine yardımcı olmak için tamamen entegre grafik tasarım hizmetleri, marka paketleri ve bireysel çözümler sunuyoruz. Logo Tasarımı Logo eseri marka tasarımı için gereklidir. Sizi temsil eder ve insanların hizmetleriniz ile ilişkilendirdiği bir imzadır. Ayrıcalıklı, özel olarak tasarlanmış bir marka logosuna sahip olmak, müşteri sadakati kurmanıza ve hastalarla profesyonel, uzun ömürlü bir bağ oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hizmetlerinizin hedef kitlesine ulaşmak için en iyi özel logo tasarımını oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

ARAMA MOTORU
OPTİMİZASYONU

Uzmanlık alanlarınızı en iyi ifade eden içerikler ile organik trafik ile daha fazla kişiye gösterebilir ve daha fazla dönüşüm elde edersiniz.

GOOGLE
REKLAMLARI

Hedef odaklı ve iyi optimize edilmiş reklam modellerimiz ile Google görüntülü ve metin reklam ağlarında anında ilk sayfada siz çıkın

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Uzmanlık alanlarınıza yönelik özel olarak çekilen videolarınız ile daha fazla görünür olun.

KURUMSAL
KİMLİK

AEF Digital, aynı zamanda çizgi altı ve çizgi üstü çalışmaları prfesyonel olarak yapan Tam Hizmet Reklam Ajansıdır.