Hizmetlerimiz

aef digital
İnternet kullanıcılarının yüzde 70'inden fazlası, araştırma yapan doktorlar da dahil olmak üzere çevrimiçi sağlık bilgisi arıyor.

Google aramalarında gurur duyduğunuz ve kolayca çevrimiçi bulunabilen bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Tıp endüstrisini iyi biliyoruz ve 10 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz deneyim ışığında dijital ortamda marka kimliğinize değer katacak çalışmalar yapıyoruz.

medikal içerik

Çizgialtı ve Çizgi Üstü

Kurumsal Matbular

Hastalara ve diğer işletmelere gönderdiğiniz belgeler, uygulamanızın uzantısıdır ve olumlu bir izlenim yansıtmalıdır. Medikal Web Uzmanları’nda, markalı belgelerinizin ve üst bilgilerinizin güvenilirliğinizi artırmasını, tanınmayı güçlendirmesini ve kalıcı bir izlenim yaratmasını sağlamalıdır.

 

Kartvizitler

Kartvizitiniz doğru görüntüyü iletiyor mu ve uygulamanızı yaptığınız gibi yansıtacak mı? Medikal Web Uzmanlarından profesyonel bir kartvizit tasarımı ile kalıcı bir ilk izlenim yaratabilir ve müşteri etkileşimini artırabilirsiniz.

 

Broşürler ve daha fazlası

Mesleki uzmanlık alanlarınıza ait içerikleri markanızın çizgisinde hazırlayalım.

Tam Hizmet Ajansı

Medikal Web alanında, hekimlerin hedeflerine ulaşmalarına, akılda kalıcı bir marka kimliği oluşturmalarına ve hastalara hitap etmelerine yardımcı olmak için tamamen entegre grafik tasarım hizmetleri, marka paketleri ve bireysel çözümler sunuyoruz.

 

Logo Tasarımı

Logo eseri marka tasarımı için gereklidir. Sizi temsil eder ve insanların hizmetleriniz ile ilişkilendirdiği bir imzadır. Ayrıcalıklı, özel olarak tasarlanmış bir marka logosuna sahip olmak, müşteri sadakati kurmanıza ve hastalarla profesyonel, uzun ömürlü bir bağ oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 

Hizmetlerinizin hedef kitlesine ulaşmak için en iyi özel logo tasarımını oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Hastalarınıza, kuruluşunuzu ve marka kimliğinizi yansıtan bilgilendirici İÇERİKLER sunarak, işinizi teşvik edin ve müşterileri hizmetleriniz hakkında bilgilendirin.