Dijital Pazarlama

Etkili ve dönüşüm odaklı entegre dijital pazarlama çözümleri ile markanızı internette
güçlü bir konuma ulaştıralım.

sosyal medya sağlık iletişimi
Hastaneler, doktorlar, özel muayenehaneler ve tıbbi cihaz üreticileri için çok yönlü dijital pazarlama çözümleri üretiriz. Sıralamanız için neyin gerekli olduğunu biliyoruz ve amacımız  doğru ve etik olarak hızlı, sürdürülebilir gerçek sonuçlar elde etmektir.

Video Prodüksiyon

Etkileyici videolar ile daha fazla kişiye ulaşın.

Video, işinizi bir film ile anlatmanın en iyi yollarından birisidir. Daha fazla kişiye ulaşın.

 

 

Sosyal Medya

Sosyal medya sitelerindeki varlığınızı oluşturmak, pazarlama planınızı sürdürmek için mükemmel bir yoldur. Araştırmalar sosyal medyada hastaların tıbbi bilgi ve öneriler aramaya her zamankinden daha fazla önem verdiğini gösteriyor.

 

Tamamen kullanıcı davranışlarının şekillendirdiği sosyal ağların günümüzün en önemli iletişim kanalı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya‘da, çok farklı metriklerde güçlü ve etkili pazarlama kampanyaları sizi hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

 

İnternet varlığınızın bilinirliği için sosyal medyada yer almak her zamankinden daha önemli. Dahası, Facebook, İnstagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube‘a katılmak, işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artıracak ve web sitenize gelen trafiği artıracaktır. Sosyal medya, aynı zamanda işinizi markalamanıza ve tıp pratiğinizi toplum içinde daha kolay tanınabilmenize yardımcı olur.

Medikal Seo

Arama motoru sektörü, devasa boyutlardaki işlem hacmi ile dünya genelinde önemli bir konuma sahiptir.

Etkili bir açık ve kapalı sayfa SEO  – arama motoru optimizasyonu çalışması yürütmek için uzman çevrimiçi pazarlama bilgisi ve deneyimi gerektirir – gelişmiş Google algoritmalarının neredeyse günlük olarak güncellemeler getirdiği günümüz dijital dünyasında, yenilikleri yakından takip etmek ve güncellemeleri hızlı bir şekilde uyarlamak  gerekiyor.

 

Haber Siteleri

Basın Bülteni

Ana akım medyanın dijital ayağında yer alın, trafiği yüksek haber sitelerinde yayınlanacak makaleleriniz ile daha fazla kişiye ulaşın.

 

 

Hastalarınıza, kuruluşunuzu ve marka kimliğinizi yansıtan bilgilendirici İÇERİKLER sunarak, işinizi teşvik edin ve müşterileri hizmetleriniz hakkında bilgilendirin.