Dönüşüm zamanı

Hastaneler, doktorlar, özel muayenehaneler için çok yönlü dijital pazarlama çözümleri üretiriz. Sıralamanız için neyin gerekli olduğunu biliyoruz ve amacımız doğru ve etik olarak hızlı, sürdürülebilir gerçek sonuçlar elde etmektir.

Sosyal Medya

Sosyal medya sitelerindeki varlığınızı oluşturmak, pazarlama planınızı sürdürmek için mükemmel bir yoldur. Araştırmalar sosyal medyada hastaların tıbbi bilgi ve öneriler aramaya her zamankinden daha fazla önem verdiğini gösteriyor.

Tamamen kullanıcı davranışlarının şekillendirdiği sosyal ağların günümüzün en önemli iletişim kanalı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya‘da, çok farklı metriklerde güçlü ve etkili pazarlama kampanyaları sizi hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

İnternet varlığınızın bilinirliği için sosyal medyada yer almak her zamankinden daha önemli. Dahası, Facebook, İnstagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube‘a katılmak, işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artıracak ve web sitenize gelen trafiği artıracaktır. Sosyal medya, aynı zamanda işinizi markalamanıza ve tıp pratiğinizi toplum içinde daha kolay tanınabilmenize yardımcı olur.

Medikal Seo

Arama motoru sektörü, devasa boyutlardaki işlem hacmi ile dünya genelinde önemli bir konuma sahiptir. Etkili bir açık ve kapalı sayfa SEO – arama motoru optimizasyonu çalışması yürütmek için uzman çevrimiçi pazarlama bilgisi ve deneyimi gerektirir – gelişmiş Google algoritmalarının neredeyse günlük olarak güncellemeler getirdiği günümüz dijital dünyasında, yenilikleri yakından takip etmek ve güncellemeleri hızlı bir şekilde uyarlamak gerekiyor.

ARAMA MOTORU
OPTİMİZASYONU

Uzmanlık alanlarınızı en iyi ifade eden içerikler ile organik trafik ile daha fazla kişiye gösterebilir ve daha fazla dönüşüm elde edersiniz.

GOOGLE
REKLAMLARI

Hedef odaklı ve iyi optimize edilmiş reklam modellerimiz ile Google görüntülü ve metin reklam ağlarında anında ilk sayfada siz çıkın

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Uzmanlık alanlarınıza yönelik özel olarak çekilen videolarınız ile daha fazla görünür olun.

KURUMSAL
KİMLİK

AEF Digital, aynı zamanda çizgi altı ve çizgi üstü çalışmaları prfesyonel olarak yapan Tam Hizmet Reklam Ajansıdır.